Zaniedbana kobieta – czego nie znoszą faceci?

zaniedbana kobieta

Mamy wymagania względem mężczyzn, a same dopuszczamy się grzechów, które mocno wpływają na nasz wizerunek. Zaniedbana kobieta nigdy nie będzie obiektem pożądania. Czego nie znoszą faceci? Których elementów związanych z higieną nie tolerują?

Kobieta i jej wizerunek

Nie ma brzydkich kobiet – są tylko te zaniedbane, które zapomniały, że o naturalną urodę też trzeba dbać. Te słynne stwierdzenie ma w sobie wiele prawdy. Kobieta nie musi być jak Miss World czy supermodelka z pierwszych stron gazet. Wystarczy, że zatroszczy się o pewne elementy wizerunkowe, w tym kwestie higieny, by wyglądać pięknie i zwrócić uwagę mężczyzny. Niestety często zapominamy o tym, że nasz wygląd jest ważny. Nigdy nie wiadomo, kiedy spotkamy interesującego faceta, a wtedy dobrze byłoby mieć zadbane paznokcie czy włosy. Nie znamy dnia ani godziny, dlatego każdego dnia, bez wyjątku musimy dbać o siebie. Jakie grzechy popełniamy najczęściej? Co najbardziej irytuje facetów?

Znoszone ubrania

Ulubiony sweter, kilka rozmiarów za duży i zmechacony, najlepiej od razu wyrzućmy do śmieci. Znoszone ubrania, które dawno temu pożegnały się z latami swojej świetności, odpychają od nas mężczyzn. Jeśli chcemy być poważnie traktowane, zadbajmy o czyste i dopasowane ubrania. A co z modą oversize? Nikt nie zabroni nosić nam luźniejszych ubrań, ale tutaj też warto zachować umiar. Wybierając luźną górę, zadbajmy o dopasowany dół i odwrotnie. Wszelkie ślady zniszczenia i zużycia na ubraniach powinny zdyskwalifikować je z codziennego noszenia. Możemy wykorzystać je jedynie do malowania mieszkania czy do sprzątania.

Przetłuszczone włosy

Chyba każdej kobiecie zdarzyło się wyjść z domu z przetłuszczonymi włosami, ukrytymi pod czapką. Może zima taki patent się sprawdzi, ale w inne pory roku już nie do końca. Gdy znajdziemy się w awaryjnej sytuacji typu brak wody czy czas, skorzystajmy z magicznego kosmetyku, jakim jest suchy szampon. Sama fryzura powinna być schludna i zadbana. Pamiętajmy o regularnych wizytach u fryzjera, pofarbowaniu odrostów i uczesaniu naszych pasm. Same będziemy czuć się o wiele bardziej komfortowo z porządkiem na głowie, nie wspominając o tym, że panowie zwracają uwagę na włosy, szczególnie te zadbane.

Obgryzione paznokcie

Ohydnie obgryzione paznokcie to nie najlepsza wizytówka kobiety. Płytka powinna być równo obcięta, opiłowana. Dobrze, jak jest pomalowana, chociażby bezbarwną emalią, co nada jej połysku. Połamane paznokcie, z odpryskami lakieru nie świadczą o nas dobrze. A dłonie to ważny element, który obecny jest w komunikacji. Witamy się przez uścisk dłoni, dlatego sprawdźmy stan paznokci, zanim wyjdziemy z domu, szczególnie na spotkanie z facetem.

Nieświeża bielizna

kobietyBielizna jest dość intymną sprawą kobiety, ale w momencie zbliżenia, odgrywa ważną rolę. Czysta bielizna zapewnia komfort. Stare, znoszone figi czy biustonosz, który dawno stracił swój kolor nie zachęci faceta, do podjęcia dalszych działań. Już sam fakt, że mamy na sobie czystą i ładną bieliznę, doda nam pewności siebie. Pamiętajmy o tym, by każdego dnia zmienić bieliznę, a na specjalne okazje, nie zaszkodzi nam przywdziać czegoś wyjątkowego, jak koronkowy zestaw.

Katarzyna Antos

PODZIEL SIĘ: