Jak wybrać pierścień erekcyjny?

Jak wybrać pierścień erekcyjny

Czym jest pierścień erekcyjny? Stosunkowo niewielkim gadżetem erotycznym opracowanym z myślą o mężczyznach, którzy zakładają go na swojego członka. Choć tego rodzaju akcesoria  noszą panowie, to z ich dobrodziejstw korzystają również panie. W naszym artykule podpowiadamy, jak wybrać pierścień erekcyjny.

 

Spis treści:

  1. Jak działa pierścień na penisa?
  2. Czy pierścień erekcyjny rozwiązuje problemy ze wzwodem?
  3. Ringi na penisa – sterowane zdalnie i proste w obsłudze
  4. Rozciągliwe pierścienie na penisa
  5. Regulowane pierścienie na penisa
  6. Nierozciągliwe pierścienie na penisa
  7. Wibrujące pierścienie na penisa

Jak działa pierścień na penisa?

Pierścień erekcyjny  to niepozorny przedmiot, który mężczyzna zakłada na swojego członka, można go też umieścić na jądrach. Ten erotyczny gadżet ma za zadanie przyczynić się do wzmocnienia wzwodu i czasu jego trwania. Jak wiadomo, gdy krew napływa do penisa, ten twardnieje i zwiększa swoją objętość. Umożliwia to odbycie stosunku płciowego. Pierścień erekcyjny działa mechanicznie. W związku z tym, iż po założeniu na członka uciska go, utrudnia odpływ krwi, przez co mężczyzna ma mocniejszy i dłuższy wzwód. Umożliwia to odbycie dłuższego stosunku.  Ponadto pierścień erekcyjny może także wpłynąć pozytywnie na samopoczucie panów. Dzięki niemu ich członek sprawia wrażenie dłuższego i grubszego.

Jak działa pierścień na penisa

Czy pierścień erekcyjny rozwiązuje problemy ze wzwodem?

Problemy z erekcją dotykają wielu mężczyzn po 40. roku życia.  Ich przyczyny bywają bardzo złożone, począwszy od krytycznych uwag partnerki, stresu w pracy, na zmianach chorobowych skończywszy.  Zdarza się, iż problemy z erekcją nie ustępują samoistnie, choć mężczyzna zmienia tryb życia, więcej czasu poświęca na odpoczynek i zdrowe odżywianie. W takiej sytuacji konieczna może być konsultacja ze specjalistą. Pierścień erekcyjny nie rozwiązuje problemów z erekcją. Jednak jeśli już pojawi się wzwód, może pomóc go podtrzymać, zanim krew z członka odpłynie i przestanie on być zdolny do odbycia stosunku.

Ringi na penisa – sterowane zdalnie i proste w obsłudze

Ring na penisa niejedno ma imię. W sex shopach takich jak Easytoys.pl można spotkać wiele ciekawych modeli. Jedne z nich charakteryzują się stosunkowo prostą obsługą. Drugie współpracują z aplikacjami na smartfona i mogą być sterowane zdalnie przez partnerkę, która akurat przebywa na delegacji.

Ringi na penisa

Rozciągliwe pierścienie na penisa

Ten typ cieszy się największą popularnością. Nic dziwnego, wszak jest najbardziej praktyczny. Pasuje każdemu mężczyźnie, niezależnie od gabarytów członka podczas wzwodu. Tego typu ringi na penisa po prostu się rozciągają, dopasowując do anatomii ich użytkownika. Rozciągliwe pierścienie na penisa przysparzają najmniej problemów podczas zakładania.  Najlepiej postawić na gadżet wykonany z materiału najwyższej jakości. Najlepiej sprawdzają się rozciągliwe ringi na penisa wykonane z silikonu. Są bezpieczne, elastyczne i przyjemne w dotyku. W związku z tych, iż na ich powierzchni nie znajdziemy żadnych porów, utrzymanie takiego gadżetu erotycznego w czystości nie przysparza większych trudności. Na rynku można też spotkać rozciągliwe pierścienie na penisa wykonane z tańszych tworzyw – żeli i materiałów termoplastycznych. Warto jednak podkreślić, iż z niższą ceną idzie w parze niższa jakość. Rozciągliwe pierścienie na penisa oferuje sex shop online Easytoys.pl.

Regulowane pierścienie na penisa

Tego typu gadżety erotyczne swoim wyglądem przypominają lasso. Korzystanie z ich dobrodziejstw jest stosunkowo proste. W ich przypadku mamy bowiem do czynienia z regulowanym zaciskiem na penisa.  Regulowane pierścienie na penisa często są również wykonane z silikonu medycznego, choć można odnieść wrażenie, że obcujemy z kawałkiem sznurka.  Tego typu gadżety pozwalają dostosować siłę nacisku pierścienia, uwzględniając indywidualne preferencje użytkownika.

Nierozciągliwe pierścienie na penisa

Obrączki na penisa wyglądają zdaniem wielu osób niezwykle efektownie. Jednak ich zakładanie może przysporzyć nieco trudności, podobnie jak zakup modelu o odpowiednich wymiarach. Nierozciągliwe pierścienie na penisa należy dobierać, wykonując kilka pomiarów członka w wzwodzie, a następnie uśredniając otrzymany wynik. Gdy dysponujemy obwodem członka, wystarczy go podzielić przez 3,14. W ten sposób uzyskamy średnicę penisa w akcji.  Obrączki na penisa zazwyczaj są wykonane z metali. Na rynku można też spotkać takie wyprodukowane z silikonu medycznego.

Obrączki na penisa

Wibrujące pierścienie na penisa

Ten model dostarczy wiele przyjemności obojgu partnerom. Wibrujące pierścienie na penisa nie tylko pozwalają dłużej cieszyć się wzwodem i tym samym baraszkować, ale też dostarczają niezapomnianych wrażeń. Panie poza uczuciem rozpychania pochwy, odczuwają też przyjemne wibracje. Niektóre pierścienie na penisa nie wibrują, ale posiadają dodatkowe wypustki, które stymulują ścianki pochwy. Wiele ciekawych modeli ringów na penisa znajdziesz w sex shopie Easytoys.pl.

PODZIEL SIĘ: