Modne fryzury na wiosnę

modne fryzury

Wiosna nastraja nas pozytywnie i zachęca do zmian w swoim wyglądzie. Modne fryzury na wiosnę wydają się być idealnym pomysłem na małą metamorfozę. Co jest aktualnie modne? Jakie trendy proponują nam styliści fryzur?

Naturalne fryzury na wiosnę

Tegoroczna wiosna przynosi ze sobą powiew naturalności. W najnowszych trendach nie brakuje lekkich i zwiewnych fryzur, bez zbytniego kombinowania. Naturalne piękno warto podkreślać, więc grunt to odpowiednie cięcie i pielęgnacja włosów. Zadbana fryzura będzie wówczas naszą najlepszą wizytówką. Wśród modnych trendów, na uwagę zasługują proste, a zarazem efektowne fryzury, które będą odpowiednie na co dzień. Warto zainspirować się na wiosnę i dokonać małych zmian w swoim wyglądzie.

Naturalne fale na włosach

Fale na lśniących i odżywionych włosach będą prezentowały się znakomicie. Posiadaczki długich i średniej długości włosów mogą pozwolić sobie na modne fale, jeśli wcześniej zadbają o odpowiednie nawilżenie pasm. Fale niezwykle łatwo zrobić samemu. Wystarczy kosmetyk do stylizacji loków lub sól morska w sprayu. Mokre włosy spryskujemy i delikatnie ugniatamy, pozostawiając do naturalnego wyschnięcia. Inną opcją jest zaplecenie na mokrych włosach warkoczy.

Choppy bob

Bob od wielu lat jest modną fryzurą. Mieliśmy już różne odsłony tego cięcia. Tym razem czas na choppy bob, czyli podkreślenie struktury włosów. Fryzura będzie efektownie prezentować się z grzywką. Do jej ułożenia niezbędny będzie produkt teksturujący. Najlepiej układać suche włosy, co zapewni nam jeszcze bardziej naturalny styl.

Zawinięte włosy

Miłośniczki kucyków czy finezyjnych splotów będą zadowolone, ponieważ w trendach znalazły się też takowe fryzury. Modne są niskie kucyki, z luźno zebranymi włosami. Będąc bardziej kreatywni, możemy zawinąć nasze włosy, tworząc ciekawy look. By dodać włosom objętości najlepiej użyć pudru do włosów, a na koniec spryskać je utrwalającym lakierem.

Luźne upięcia

fryzurySztywne koki już dawno wyszły z mody. Teraz królują luźne upięcia niby od niechcenia, robione na szynko. Takie przynajmniej mają dawać wrażenie. Włosy powinny być zaczesane na czoło i za ucho. Ściągamy je luźno z tyłu głowy i spinamy wsuwkami. Całą fryzurę możemy utrwalić odrobiną lakieru. Nie przesadzajmy z ilością kosmetyków, pamiętając jak najbardziej naturalnym wykończeniu.

Katarzyna Antos

PODZIEL SIĘ: