Koloryzacja babylights – co to takiego?

koloryzacja babylights

Styliści fryzur mają pełne ręce roboty, ponieważ wciąż pojawiają się nowe trendy w koloryzacji włosów. Mieliśmy ombre i sombre, a teraz czas na babylights! Co to takiego?

Babylights

Babylights nie jest nową techniką koloryzacji włosów. Już kilka lat temu była wykorzystywana we fryzjerstwie. Ale podobanie jak ombre, które wciąż jest obecne w modzie, postanowiono wrócić do tej nietypowej techniki. Metoda polega na rozjaśnianiu kosmyków na całej ich długości, Przypomina nieco balejaż, jednak efekt jest całkowicie naturalny i modny. Celem jest uzyskanie włosów niczym rozjaśnionych przez słońce. Aktualnie nie mamy słońca pod dostatkiem, ale nie musimy czekać do wiosny czy lata, by zyskać pięknie i naturalnie rozjaśnione włosy.

Koloryzacja inspirowana naturą

Naturalne słońce, które zostawia na włosach swój ślad, niczym piegi na skórze, jest na wyciągnięcie ręki doświadczonego stylisty fryzur. Technika farbowania polega na rozjaśnianiu, więc jeśli marzy nam się blond, być może babylights będzie dla nas odpowiednim rozwiązaniem. Przy ombre, rozjaśnieniu ulegają tylko końcówki włosów, oczywiście kolor musi być właściwie nałożony, by odcienie płynnie przenikały. Przy babylights, musimy uzyskać jak najjaśniejsze pasma, na całej długości włosów. Nie skupiamy się tyko na końcach. Co najważniejsze, nawet przez kilka miesięcy możemy cieszyć się atrakcyjną fryzurą, gdyż pojawiający się odrost nie będzie zbytnio zauważalny i nie zepsuje całości fryzury.

Sposób na objętość

babylightsTaka technika koloryzacji jest idealna dla cienkich i zwykle oklapniętych pasm. Stworzony kolor optycznie zwiększy objętość naszej fryzury i przywróci jej piękny blask. Babylights jest jak pocałunek słońca na włosach. Koloryzacja tego typu sprawdzi się zarówno na długich włosach jak i krótszych fryzurach. Będzie ciekawym rozwiązaniem dla posiadaczek boba czy loba. Fryzura odżyje i zyska naturalny, ale modny wygląd. Warto zapytać fryzjera o technikę babylights, która wypiera staromodny balejaż. Spodoba się miłośniczkom pasemek i tradycyjnego rozjaśniania włosów. Efekt końcowy będzie subtelny, ale bardzo atrakcyjny. W sieci nie brakuje inspiracji z takimi fryzurami, podobnie jak w mediach społecznościowych. Kobiety pokochały babylights, które nadają włosom odrobinę słońca w zimowy czas.

Katarzyna Antos

PODZIEL SIĘ: