Sposób na włosy

sposób na włosy

Wakacje minęły, czas wrócić do codziennych obowiązków. Urlop skończył się także dla naszych włosów. Pragniemy, by prezentowały się tak samo pięknie jak na słonecznej plaży czy miejskim deptaku w gwieździstą noc. Co robić, by wyglądały pięknie? Mamy sprawdzony sposób na włosy!

Włosy gotowe na jesień

Lśniące, gładkie, długie czy krótkie – po prostu piękne! Takie właśnie powinny być włosy. W dodatku zadbane i zdrowe, ale o tym chyba nie musimy przypominać. Po lecie włosy mogą być nieco uszkodzone, zwłaszcza słońcem, wiatrem i morską solą. Ale nie musimy od razu pędzić do fryzjera, by ściąć czy zafarbować nasze pasma. Kilka zabiegów i trików wystarczy, by włosy odzyskały blask i atrakcyjny wygląd. Znamy sposoby, które z pewnością nam w tym pomogą!

No to lok!

Kręcone czy falowane włosy wciąż są modne. Matka natura nie każdą kobietę obdarzyła bujnymi lokami, ale nie ma co płakać. Wystarczy zaopatrzyć się w spray stylizujący i suszarkę z dyfuzorem. Gwarantujemy, że zdziała cuda i zamieni naszą głowę w stylowe afro. Na mokre włosy nakładamy kosmetyk, następnie kierujemy włosy ku podłodze i suszymy suszarką z dyfuzorem. Włosy pod wpływem dyfuzora skręcą się, tworząc modne loki. Taka fryzura powinna przetrwać noc, więc budząc się rano, wstaniemy z wymarzonymi lokami na głowie.

Mega objętość

Marzymy o wielkiej objętości. Im więcej włosów tym lepiej. W prosty sposób możemy ją uzyskać. Pomoże nam w tym piwo. W formie odżywki czy przelane prosto z butelko do atomizera. Podobnie zadziała suchy szampon, który podniesie pasma włosów od nasady. A jeśli nie mamy pod ręką takich specyfików, wystarczy, że po przebudzeniu zrobimy przedziałek z boku. Od razu zauważymy różnicę, włosy przestana być oklapnięte i wszystkie spojrzenia skierują się w naszą stronę. Co za moc, co za objętość!

Pójdzie gładko

Gładkie i lśniące włosy prezentują się niczym z reklamy szamponu. Na noc warto zaaplikować maskę, która odżywi i wygładzi włosy. Doskonale działa keratyna, zarówno w postaci profesjonalnego zabiegu oraz ampułkach dostępnych w dobrych drogeriach. Już jedna aplikacja wystarczy, by uzyskać pięknie gładkie i ujarzmione pasma. Polecamy wypróbować, szczególnie tym paniom, które marzą o prostych włosach.

W pełnym blasku

włosyZdrowe i zadbane włosy lśnią, niczym bursztyny na polskiej plaży w pełnym słońcu. Z pomocą przychodzi ocet jabłkowy. Dodany do ostatniej płukanki włosów, nada im wyjątkowego blasku. Regularny masaż skóry głowy także zapewni nam taki efekt. A wszystko dzięki lepszemu ukrwieniu. A dla niecierpliwych mamy serum z olejkiem, które ekspresowo da nam błysk na pasmach. Nie przesadzajmy tylko z jego ilością. Odrobina kosmetyku nada fryzurze naturalnego i w pełni rozświetlonego efektu piękna.

Katarzyna Antos

PODZIEL SIĘ: