inVag® – szybka pomoc w przypadku infekcji intymnych

lek invag

Infekcje intymne stanowią problem,  którego większość kobiet doświadczy przynajmniej raz  w życiu. Zła dieta, podróż, korzystanie z publicznych toalet, basenu, sauny oraz stosowanie niewłaściwych kosmetyków do higieny intymnej to tylko niektóre czynniki, które mogą doprowadzić do stanów zapalnych pochwy.   Co robić przy pierwszych objawach infekcji?

 

Na szczęście niedobór „dobrych” bakterii można uzupełnić, stosując probiotyki ginekologiczne, czyli preparaty podawane dopochwowo, które zawierają żywe, starannie wyselekcjonowane szczepy bakterii kwasu mlekowego o udokumentowanym działaniu. 

 

Przykładem produktu, który może okazać się pomocny przy zwalczaniu  pierwszych objawów infekcji intymnej, jest inVag®.  Posiada on status leku dostępnego bez recepty, zatem mamy gwarancję, że został on poddany szeregowi szczegółowych badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania.  inVag® można stosować nie tylko  w przypadku pojawienia się pierwszych objawów infekcji intymnej, ale także profilaktycznie.

Wysoką skuteczność leku inVag® potwierdzają liczne badania, w tym badania z udziałem Polek, mikrobiologiczne i molekularne. Produkt  zawiera aż trzy szczepy bakterii kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus, które wzajemnie się uzupełniają i razem wykazują silniejsze działanie niż każdy z osobna.  W jednej kapsułce leku inVag® znajduje się aż 109 CFU (jednostek tworzących kolonię), jest to stosunkowo wysoka koncentracja, która umożliwia osiągnięcie efektu klinicznego.  W związku z tym, iż probiotyk jest podawany bezpośrednio w miejsce działania, już po 15 minutach substancja czynna zostaje uwolniona i ma kontakt z nabłonkiem pochwy.  Pozwala to uzyskać pożądane efekty w krótkim okresie czasu.   Lek inVag® to produkt bezpieczny, który współdziała z naturą i wspomaga naturalne procesy, które zachodzą  w organizmie kobiet.

Lek inVag® zawiera 3 objęte patentem probiotyczne szczepy bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus fermentum 57A, Lactobacillus plantarum 57B, Lactobacillus gasseri 57C, które zostały wyizolowane od zdrowych kobiet z polskiej populacji.

Stosowanie leku inVag® zaleca się kobietom po antybiotykoterapii oraz wspomagająco przy leczeniu zakażeń intymnych, produkt ten przywraca i uzupełnia mikroflorę pochwy. Pomaga też utrzymać prawidłowe, kwaśne pH.  W przypadku pojawienia się pierwszych objawów  infekcji  pochwy szybkie podanie leku inVag®  może uchronić nas przed stosowaniem antybiotyków czy chemioterapeutyków.

Probiotyk dopochwowy inVag® zawiera polskie szczepy bakterii kwasu mlekowego przebadane na Polkach. Są to te same mikroorganizmy, które występują w drogach rodnych Polek.  Pochodzenie szczepów bakterii kwasu mlekowego odgrywa kluczową rolę.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: