Idealna szczotka do włosów

szczotka do włosów

Akcesoria do czesania włosów mają duże znaczenie. Idealna szczotka do włosów pozwoli na dokładne rozczesanie pasm i zachowanie ich zdrowego wyglądu. Jak wybrać najlepszą szczotkę?

Idealna szczotka – kobieca broń

Szczotka do włosów to nieodłączne akcesorium. Nie ważne czy mamy do czynienia z krótkimi włosami czy z długimi. Szczotka pozwala na rozczesanie pasm. Włosy możemy czesać zarówno na mokro jak i na sucho, szczególnie jeśli nie chcemy obudzić się z poplątaną czupryną. Wszystkie osoby, które myślą, że zwykła szczotka poradzi sobie z wymagającymi włosami są w błędzie, Na rynku dostępne są takie modele, które sprostają każdej fryzurze, nawet posiadaczom loków. Idealna szczotka to kobieca broń, która staje do walki z niesfornymi włosami.

Szczotki z żywicy akrylowej

Zwykła szczotka może odejść do lamusa, ponieważ na rynku mamy ogromny wybór akcesoriów do włosów. Szczotki z żywicy akrylowej mają ergonomiczny kształt. Doskonale mieszczą się w dłoni. Zostały zaprojektowane tak, by nacisk podczas czesania, równomiernie rozkładał się na głowę, dodatkowo ją masując i stymulując tym samym porost włosów. Nowoczesne szczotki mają specjalnie ułożone ząbki. Dzięki temu czesanie zamienia się w prawdziwą przyjemność. Szczotki nie szarpią włosów i radzą sobie nawet z lokami. Nie musimy obawiać się złamanych czy wyrwanych pukli. Elastyczne i wytrzymałe tworzywo umożliwia bezbolesne i łatwe czesanie. Przy takiej szczotce żaden włos nie spadnie nam z głowy. W sklepach znajdziemy szczotki tego typu w różnych kolorach i opakowaniach. Dostępne są także akcesoria w wersji podróżnej czy dla dzieci. Za tego typu gadżet zapłacimy kilkadziesiąt złotych, ale posłuży nam on przez długi czas. Warto więc zainwestować w dobrą szczotkę, zamiast co miesiąc wydawać pieniądze na kolejne, nietrafione akcesoria.

Szczotki typu flex

Od jakiegoś czasu na rynku są dostępne szczotki, z ząbkami typu flex. Elastyczne tworzywa zapewniają bezproblemowe rozczesywanie włosów, nawet tych poplątanych. To idealny gadżet dla dzieci, które nie lubią się czesać.szczotka Szczotki mogą posiadać rączki, ale zwykle mają kształt, który idealnie trzyma się w dłoni. Po rozczesaniu, włosy są widocznie bardziej błyszczące. Szczotkę możemy bez problemu umyć pod wodą. Podczas czesania, delikatnie masujemy skalp, co działa korzystnie na nasze włosy i skórę głowy. Za tego typu szczotkę zapłacimy kilkadziesiąt złotych. W znanych sieciówkach drogerii znajdziemy szczotki w przeróżnych wzorach i kolorach, więc bez problemu wybierzemy idealne dla siebie akcesorium.

Katarzyna Antos

PODZIEL SIĘ: