Na czym polega zabieg SulpSure?

redukcja tłuszczu

Na rynku medycyny estetycznej wciąż pojawiają się zabiegi, które mają spełnić marzenia kobiet o idealnych figurach. Perfekcyjny świat narzuca ideał piękna, nieskazitelnego i niekoniecznie naturalnego. Panie chętnie decydują się na poprawę swojej urody, a mają w czym wybierać. Na czym polega zabieg SulpSure?

Zabieg na każdy problem

W pogodni za pięknem,chirurdzy plastyczni szukają coraz to nowych rozwiązań. Wszystko dla piękna, komfortu i poczucia ideału. Zabiegi leczą kompleksy, podnoszą samoocenę a niekiedy są tylko zachciankami kobiet czy ich partnerów. Granica doskonałego wyglądu ma bardzo cienką linię, niezwykle łatwo ją przekroczyć i dać się ponieść modzie na operacje plastyczne. Mogą uzależniać, czego dowodem są gwiazdy znane z showbiznesu, często poprawiające swoją urodę. Na każdy problem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie w postaci zabiegu. Za małe pośladki, piersi, odstające uszy – dla medycyny estetycznej to tylko małe wyzwanie. Ale kobiety przychodzą z coraz to nowymi kłopotami, których chcą się pozbyć. Dla niektórych mogą wydawać się absurdalne.

Mały duży kłopot

Skoro można zoperować prawie wszystko, można poprawić kształt pach. Szczegółowo ujmując chodzi o tłuszcz, który znajduje się pod pachami. Na pierwszy rzut oka, fałdki w tym miejscu nie są widoczne. To nie talia, że nie zmieścimy się w sukienkę czy spodnie. Jednak okazuje się, że dla niektórych pań i tak mały szczegół, jak odrobina więcej ciała, może być powodem do operacji plastycznej. Zabieg tego typu jest coraz bardziej popularny, ponieważ panie pragną idealnego wyglądu, w każdym calu. Nowy zabieg mają już za sobą niektóre z zagranicznych gwiazd. Pozostaje tylko czekać, kiedy nasi rodzimi celebryci pochwycą modę.

Zabieg SulpSure

Zabieg SulpSure nie jest zwykłą operacją chirurgiczną. Cechuje go technika, która polega na użyciu lasera. Dzięki temu metoda jest nieinwazyjna i bezbolesna. W krótkim czasie można zredukować tkankę tłuszczową, która zostaje zniszczona wewnątrz. Nie ma mowy o działaniu takim przy liposukcji. Skóra pozostaje w nienaruszonym stanie, tak samo jak naskórek. Dla pań to niezwykły komfort, ponieważ na ciele nie zostają żadne blizny, nie potrzebna jest także rekonwalescencja. Uszkodzone przez laser komórki są naturalnie usuwane przez organizm człowieka. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Już kilkadziesiąt minut wystarczy, by pozbyć się uporczywego problemu.

SulpSure jest niczym wielka szansa dla pań, które pragną pozbyć się zbędnego tłuszczu całkiem bezinwazyjnie. Ten nowy wymiar redukcji tkanki tłuszczowej ma szansę wyprzeć inne metody zabiegów tego typu. Ceny zabiegu sięgają kilku tysięcy złotych. W polskich klinikach medycyny estetycznej znajdziemy oferty takiej techniki. Pamiętajmy jednak, że wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej niekoniecznie ze względu na nieatrakcyjny wygląd. Dlatego warto przemyśleć wcześniej tak poważną decyzję.

Katarzyna Antos

PODZIEL SIĘ: