Hydrovag

HydroVag-1

HydroVag® to intymne globulki dla kobiet perfekcyjnie redukujące suchość pochwy oraz chroniące przed infekcjami intymnymi

HydroVag-2

Badanie z udziałem produktu HydroVag® zostało przeprowadzone w terminie od września 2014 do marca 2015

HydroVag-3

Do badania z udziałem produktu HydroVag® zgłosiło się 169 lekarzy ginekologów pracujących na terenie całej Polski

HydroVag-4

HydroVag-5

W badaniu z udziałem produktu HydroVag® zostało włączonych 3360 kobiet w wieku od 18 do 65 lat

HydroVag-6

Hydrovag-7HydroVag® to skuteczne rozwiązanie na problemy suchości pochwy dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym, ale również dla Pań po okresie połogu i po zabiegach ginekologicznych.

Hydrovag-8HydroVag® to skuteczne rozwiązanie na problemy suchości pochwy dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym, ale również dla Pań po okresie połogu i po zabiegach ginekologicznych.

Hydrovag-9HydroVag® to skuteczne rozwiązanie na problemy suchości pochwy dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym, ale również dla Pań po okresie połogu i po zabiegach ginekologicznych.

Hydrovag-10

HydroVag® to skuteczne rozwiązanie na problemy suchości pochwy dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym, ale również dla Pań po okresie połogu i po zabiegach ginekologicznych.

Hydrovag-11

HydroVag® to skuteczne rozwiązanie na problemy suchości pochwy dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym, ale również dla Pań po okresie połogu i po zabiegach ginekologicznych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.hydrovag.pl